Antalya Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası 25-26 Şubat 2017

Antalya Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası

Büyük Ustalar Satranç Kulübü'nün öğrencileri olan Cem Çekli, Kıvanç Gencer, Gökay Lavas, Hakan Adıgüzel, Alihan Yılmaz ve Ege Özgür Kara; Büyük Ustalar Beyaz Takım adıyla Küçükler kategorisinde yarıştı ve Takım 3. olarak kupa ve madalya kazandı.Antalya Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası 25-26 Şubat 2017 tarihleri arasında Antalya GHSİM Spor Kompleksi Satranç Salonu’nda yapıldı.

Büyük Ustalar Satranç Kulübü’nün öğrencileri olan Cem Çekli, Kıvanç Gencer, Gökay Lavas, Hakan Adıgüzel, Alihan Yılmaz ve Ege Özgür Kara; Büyük Ustalar Beyaz Takım adıyla Küçükler kategorisinde yarıştı ve Takım 3. olarak kupa ve madalya kazandı.

Büyük Ustalar Satranç Kulübü'nün öğrencileri olan Cem Çekli, Kıvanç Gencer, Gökay Lavas, Hakan Adıgüzel, Alihan Yılmaz ve Ege Özgür Kara; Büyük Ustalar Beyaz Takım adıyla Küçükler kategorisinde yarıştı ve Takım 3. olarak kupa ve madalya kazandı.
Antalya Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası 25-26 Şubat 2017

Ayrıca Büyük Ustalar Satranç Kulübü’nün öğrencileri olan Alperen Akdoğan, Hakkı Berat Dalgar ve Yiğit Pektaş; Bahçeşehir Yıldızları Takım adıyla Yıldızlar kategorisinde yarıştı ve Takım namağlup şampiyon olarak kupa ve madalya kazandı.

Büyük Ustalar Satranç Kulübü’nün öğrencileri olan Alperen Akdoğan, Hakkı Berat Dalgar ve Yiğit Pektaş; Bahçeşehir Yıldızları Takım adıyla Yıldızlar kategorisinde yarıştı ve Takım namağlup şampiyon olarak kupa ve madalya kazandı.
Antalya Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası 25-26 Şubat 2017

Turnuvada yarışan tüm öğrencilerimizi kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz.


Fotoğraflar