Etiket arşivi: Deniz Erdemir

2023 Okul Sporları Antalya Kepez İlçesi Satranç Turnuvası

Antalya’da yapılan 2023 Okul Sporları Kepez İlçesi Satranç Turnuvası’nda 

1. ve 2. Sınıflar Genel Kategorisinde,
Öğrencimiz Deniz Erdemir 🏆
ile Şampiyon Cengiz Topel İlkokulu !! 🏆 

5. ve 6. Sınıflar Genel Kategorisinde ise 
Öğrencimiz Tuana Yılmaz 🏆 
Antalya Üçüncüsü oldu. 

Öğrencilerimizi ve antrenörleri FA Onur Alacaba‘yı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz. 👏🏼👍🏻😊 

2023 TSF Antalya Kepez Okul Sporları Satranç Turnuvası Büyük Ustalar Satranç Kulübü GMCC FA Onur Alacaba
2023 TSF Antalya Kepez Okul Sporları Satranç Turnuvası Büyük Ustalar Satranç Kulübü GMCC
2023 TSF Antalya Kepez Okul Sporları Satranç Turnuvası Büyük Ustalar Satranç Kulübü GMCC FA Onur Alacaba
2023 TSF Antalya Kepez Okul Sporları Satranç Turnuvası Büyük Ustalar Satranç Kulübü GMCC
2023 TSF Antalya Kepez Okul Sporları Satranç Turnuvası Büyük Ustalar Satranç Kulübü GMCC FA Onur Alacaba
2023 TSF Antalya Kepez Okul Sporları Satranç Turnuvası Büyük Ustalar Satranç Kulübü GMCC

2023 Okul Sporları Satranç Turnuvası

Antalya’da yapılan 2023 Okul Sporları Satranç Turnuvası’nda 
1. ve 2. Sınıflar Genel Kategorisinde,

Namağlup Antalya Şampiyonu 

Öğrencilerimiz: 
Deniz Erdemir 🏅
Berat Ali Pürmüslü 🏅
 
Mehmet Doruk Düloğlu 🏅 
ile Cengiz Topel İlkokulu !! 🏆

Öğrencilerimizi ve antrenörleri FA Onur Alacaba‘yı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz. 👏🏼👍🏻😊 

2023 TSF Antalya Okul Sporları Satranç Turnuvası Büyük Ustalar Satranç Kulübü GMCC FA Onur Alacaba
2023 TSF Antalya Okul Sporları Satranç Turnuvası Büyük Ustalar Satranç Kulübü GMCC

Antalya Büyükşehir Belediyesi Pir Abdal Musa Sultan Anma Satranç Turnuvası

Antalya’da yapılan Antalya Büyükşehir Belediyesi Pir Abdal Musa Sultan Anma Satranç Turnuvası’nda kendi yaş gruplarında

2. Aybars Dönmez 🏆 (7.Yaş.Genel) 
3. İbrahim Refetoğlu 🏆 (10.Yaş.Genel) 
3. ile eşpuan 7. Mehmet Doruk Düloğlu 🏆 (8.Yaş.Genel) 
6. Özgür Mola 🏅 (10.Yaş.Genel) 
8. Deniz Erdemir 🏅 (8.Yaş.Genel) 

Öğrencilerimizi ve antrenörleri FA Onur Alacaba‘yı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz. 👏🏼👍🏻😊 

2022 TSF Antalya Büyükşehir Belediyesi Pir Abdal Musa Sultan Anma Satranç Turnuvası Büyük Ustalar Satranç Kulübü GMCC FA Onur Alacaba
2022 TSF Antalya Büyükşehir Belediyesi Pir Abdal Musa Sultan Anma Satranç Turnuvası Büyük Ustalar Satranç Kulübü GMCC

Antalya – Akseki – Nevşehir 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvaları

Antalya, Akseki ve Nevşehir’de yapılan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvaları’nda kendi yaş gruplarında

1. Namağlup Şampiyon İbrahim Refetoğlu 🏆 (10.Yaş.Genel) 
1. Şampiyon Özgür Mola 🏆 (10.Yaş.Genel) 
1. Şampiyon Aybars Dönmez 🏆 (7.Yaş.Genel) 

1.
Şampiyon Hira Tutucu 🏆 (9.Yaş.Kız) 
1. ile eşpuan 2. Tunç Kaplan 🏆 (8.Yaş.Genel) 
2. Defne Düloğlu 🏆 (14.Yaş.Kız) 
2. Tuana Yılmaz 🏆 (11.Yaş.Kız) 
2. ile eşpuan 3. Hüma Tutucu 🏆 (10.Yaş.Kız) 
4. ile eşpuan 6. Doruk Kapar 🏅 (10.Yaş.Genel) 
5. ile eşpuan 6. Erkan Zeybekoğlu 🏅 (12.Yaş.Genel) 

6. ile eşpuan 7. Deniz Erdemir 🏅 (8.Yaş.Genel) 
6. ile eşpuan 8. Mehmet Doruk Düloğlu 🏅 (8.Yaş.Genel) 
7. ile eşpuan 11. Alper Yazıcı 🏅 (12.Yaş.Genel) 
8.
ile eşpuan 9. Şükrü Kaya 🏅(11.Yaş.Genel) 
9.
ile eşpuan 10. Berat Ali Pürmüslü 🏅 (8.Yaş.Genel) 

Öğrencilerimizi ve antrenörleri FA Onur Alacaba‘yı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz. 👏🏼👍🏻😊

2022 Antalya 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası Büyük Ustalar Satranç Kulübü GMCC FA Onur Alacaba
2022 TSF Antalya Akseki 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası Büyük Ustalar Satranç Kulübü GMCC
2022 Antalya 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası Büyük Ustalar Satranç Kulübü GMCC FA Onur Alacaba
2022 TSF Antalya 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası Büyük Ustalar Satranç Kulübü GMCC

Antalya GSİM Satranç Turnuvası

Antalya’da yapılan GSİM Satranç Turnuvası’nda kendi yaş gruplarında

2. Mete Kırıcı 🏆 (10.Yaş.Erkek)
2. Tuana Yılmaz 🏆 (10.Yaş.Kız) 
2.
ile eşpuan 3. Zeynep Şentürk 🏆 (10.Yaş.Kız) 
2. ile eşpuan 3. Deniz Erdemir 🏆 (7.Yaş.Erkek) 
2. ile eşpuan 7. Berat Ali Pürmüslü 🏆 (7.Yaş.Erkek) 
3. Erkan Zeybekoğlu 🏆 (11.Yaş.Erkek) 
7. ile eşpuan 9. Ismail Efendiev 🏅 (9.Yaş.Erkek) 
7. ile eşpuan 10. Yağız Erdem Suluhan 🏅 (9.Yaş.Erkek) 
9.
Erol Kayra Eryıldız 🏅 (8.Yaş.Erkek) 

Öğrencilerimizi ve antrenörleri FA Onur Alacaba‘yı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz. 👏🏼👍🏻😊

Antalya TSF GSİM Büyük Ustalar Satranç Kulübü GMCC FA Onur Alacaba
Antalya TSF GSİM Büyük Ustalar Satranç Kulübü
Antalya TSF GSİM Büyük Ustalar Satranç Kulübü GMCC FA Onur Alacaba
Antalya TSF GSİM Büyük Ustalar Satranç Kulübü

Antalya GSİM Satranç Turnuvası yazısına devam et